Liepājas Zvanu Ansamblis ''Campanella''
 Par mums
Liepājas zvanu koris dibināts 1999.gadā pie Liepājas Metodistu draudzes, kad pie viņiem viesojās metodisti no ASV Detroitas draudzes un uzdāvināja zvanu komplektu - 3 oktavas. Sākumā zvanu koris strādāja pie Liepājas metodistu draudzes, bet, pieaugot muzikālam prasībām, ar mācītāja A.Vīksnas atļauju zvani sāk strādāt pie Liepājas Mūzikas vidusskolas. Zvanu kora dibinātājs un skaņdarbu aranžētājs ir Miervaldis Ziemelis, bet pēc aiziešanas no darba Mūzikas vidusskolā kori vada Astra Ziemele.
Laika gaitā ir izspēlēti daudzi skaņdarbi - garīgā mūzika, klasika, tautas mūzika, populāra mūzika u.c.
Viena no zvanu kora problēmam ir nepārtraukti mainīgais sastāvs, jo audzēkņi skolā pavada 4 gadus, pēc tam aiziet mācīties citur. Ir palielinājies arī zvanu skaits - no 37 zvaniem sakumā līdz 42 pašlaik - tas ir 3,5 oktavas, kas ievērojami paplašina zvanu spēles iespējas.
Zvanu koris daudz koncertē - gan Latvija, gan arī ārzemēs. 2008.gada ir sniegti vairak ka 50 koncerti, no kuriem nozīmīgākie ir Ziemassvētku koncerts Rīgas Doma baznīcā, piedalīšanās Vecrīgas torņu mūzikas koncertos, kā arī kuplināti Latvijas Dziesmu svētku pasākumi.
mees
Otrdiena, 23.04.2019, 04:11:00
Sveicināti Viesis
Sākums | Reģistrācija | Ieeja
Ieejas forma
Meklēšana
ZVANU JAUNUMI
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright Chris © 2019